Tekst piosenki wszystko jedno

Pobierz

Wesołość zawsze patrzy z jego czoła Naprzód i naprzód uśmiechnięty woła.. Słowa milczą, jak najgłośniej.. Korzystając z nasze witryny wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki ZamknijWszystko mi jedno Tekst piosenki by KMS.. Mury wokół Twego serca legną.. Każdy król kiedyś upuści swoje berło.. Wiem, że dzisiaj tańczysz tylko ze mną.. Niechaj wejdzie wewnątrz, wpuść go wewnątrz.. Zobacz teledysk i tłumaczenie, a potem nagraj swoją wersję do profesjonalnego podkładu muzycznego.. Jeśli jutra nie ma być na pewno.. Dziś nie dam się Na to nabrać na pewno zostane tam.. Słowa milczą, jak najgłośniej W zimny wieczór, jak na wiosnę A Ty, przez ulicę znów, nie ostrożnie (nie ostrożnie.). Biegniesz do mnie tu, do mnie (do mnie, do mnie, do mnie)Tekst piosenki Wszystko jedno Znów gubie sens Nieustannie potykam się trudno wstać.. Każdy król kiedyś upuści swoje berło.. I ociekać szczęściem.. Pięć razy pojawia się tekst Niech lodem skuje cały glob po polsku.. Wszystko jedno, wszystko jedno.. Na jej zew w bój czy trud Pójdzie rad harcerzy polskich ród.. Idziem weseli z śmiechem na twarzy, Czystość i prawość to nasza broń,Taco Hemingway » Wszystko jedno » Tekst, słowa piosenki (lyrics), teledysk do pobrania w największej bazie tekstów piosenek wraz z ich tłumaczeniami Serwis używa plików cookie..

Jest mi doskonale wszystko jedno.

Leci za Księciem, raz dwa.Wszystko jedno, wszystko jedno Bierz go, jedz go, kiedy leży jak drewno Niechaj wejdzie wewnątrz, wpuść go wewnątrz Prosto w krew, serce i sedno, wszystko jedno, wszystko jedno Każdy król kiedyś upuści swoje berło Wszystko jedno, wszystko jedno Mury wokół Twego serca legną Ja umrę dziś, a Ty ze mną [Zwrotka 2] Leci za Księciem, raz dwa.Wszystko jedno Lyrics [Intro] Libacje tam takie wyprawiają, dziwki byle jakie sprowadzają, wódką chyba nawet handlują, bo jak się popiją to łomot, krzyki, wrzaski.. Jeśli to ostatni w życiu dzień.. Zaraz przypomnę sobie gdzie.. Bo choć bez butów, ale w kapeluszu Nigdy nie traci swego animuszu.Wszystko jedno, wszystko jedno.. Ja umrę dziś, a Ty ze mną.. To że stałem z boku już nie liczyło się.. Ramię pręż, słabość krusz, Ducha tęż, Ojczyźnie miłej służ!. Nie wiadomo co się tam dzieje,.A miało być tak pięknie Miało nie wiać w oczy nam I ociekać szczęściem Miało być sto lat sto lat Ostatni raz pisałem że Pamiętam była jeszcze zima Że tylko to, no wiesz liczy sie Że zaufanie to taka czarna świnia W dzień jest, w nocy nie ma A miało być tak pięknie Miało nie wiać w oczy nam I ociekać szczęściem Miało być sto lat, sto latJest mi doskonale wszystko jedno Jeśli to ostatni w życiu dzień, Jeśli jutra nie ma być na pewno Z każdym łykiem żal mi coraz mniej, Wiem że dzisiaj tańczysz tylko ze mną 2..

Wszystko jedno, wszystko jedno.

Z reguły niepretensjonalny jestem a chcieli wmówić mi Że skończę się po pierwszym tekście gdy dali bit Dotąd pamiętam pierwsze studio nagrywki Wiem jak trudno być nikim ale czekaj to już nie mój film.. Pięć razy pojawia się tekst Ja nie ruszę się stąd po polsku.. Miało być "sto lat!. 4 nagrania.Muzyka: Marek KisielińskiSłowa: Wojciech Łuszczykiewicz Produkcja: GARAGE MADE VIDEOReżyseria, scenariusz: Tomasz BulendaZdjęcia: Tomasz KozikOświetlenie: Ba.Wszystko mi jedno, wszystko mi jedno Czy pąki róż rozkwitną w dzień radosny Czy nigdy już nie będzie jasnej Wiosny Czy słońce wstanie, czy też gwiazdy już nie zbledną Wszystko mi jedno Niech rządzi los Zbyteczny żal, nie pragnę twych poświęceń, Uspokój się, niech będzie co ma być, Nic nie mów mi i nie płacz więcej,Czerwone Gitary - Jest wszystko tak samo, a jednak nie tak.. Nagraj swój cover lub zaśpiewaj w wersji karaoke do profesjonalnego podkładu muzycznego.. Nie chce obracać się za siebie tam żyję gniewemNajczęściej pojawiające się teksty w piosence Wszystko Jedno: Sześć razy pojawia się tekst Wszystko jedno mi po polsku.. To było chyba na mieście.. "Ludzie szepczą, że kozakiem mam być, wszystko mi jedno, kiedy padam na ryj, to widzę piekło znowu palę tych ludzi i pale przeszłość czy to ja jestem zły czy ludzie pieprzą stawiają mi kłody, a ja na twarzy mam krew, to droga krzyżowa a góra tak daleko tam jest dodaj mi siły, panie padam i nie podsniosę sięTekst piosenki Ostatni raz widziałem Cię Zaraz przypomneę sobie gdzie To bylo chyba na mieście Chwaliłaś się biletem do Szwecji To że stałem z boku juz nie liczylo się A miało być tak pięknie Miało nie wiać w oczy nam I ociekać szczesciem Mialo byc 100lat 100lat Ostatni raz pisałem że Pamiętam była jeszcze zima Że tylko to, no wiesz liczy sieTekst piosenki Wszystko jedno Chmury płyną gdzieś za oknem Chodź na chwilę, złapmy oddech Słońce patrzy w dół zazdrosne I wszystko jasne, i takie proste, proste Jeśli to ostatni w życiu dzień Jeśli jutra nie ma być na pewno Z każdym łykiem żal mi coraz mniej Jest mi doskonale wszystko jedno Jeśli to ostatni w życiu dzieńTaco Hemingway tekst Wszystko jedno: [Intro] / Libacje tam takie wyprawiają, dziwki byle jakie / sprowadzają..

Tekst piosenki: Jest wszystko tak samo, a jednak nie tak.

Mury wokół Twego serca legną.. Wszystko mu jednio, czy ma buty całe Czy bez podeszew czy dziur na kwartały.. A ty, przez ulicę znów, nie ostrożnie.Bierz go, jedz go, kiedy leży jak drewno.. Jest mi wszystko jedno Co kto mówi bo przecież ja Wiem już to na pewnoZ każdym łykiem żal mi coraz mniej, (coraz mniej) jest mi doskonale wszystko jedno Jeśli to ostatni w życiu dzień, (w życiu dzień) jeśli jutra nie ma być na pewno (nie ma być na pewno) Z każdym łykiem żal mi coraz mniej, (coraz mniej) wiem że dzisiaj tańczysz tylko ze mnąOstatni raz widziałem Cię.. Bierz go, jedz go, kiedy leży jak drewno.. Charków ZBOMBARDOWANY.. Prosto w krew, serce i sedno, wszystko jedno, wszystko jedno.. Trudno sobą być gdy każą biec Przecież ty już wiesz..

... Tańczyła jedno lato - Czerwone Gitary.

W zimny wieczór, jak na wiosnę.. Ja umrę dziś, a Ty ze mną.. Z każdym łykiem żal mi coraz mniej.. Chociaż gubie się nastanie dzień Mówisz mi, że wciąż uciekam.. Z każdym łykiem żal mi coraz mniej.. HITY GORĄCA 20 RAP 20 CO BYŁO GRANE .Wszystko, co nasze, Polsce oddamy, W niej tylko życie, więc idziem żyć, Świty się bielą, otwórzmy bramy, Rozkaz wydany: wstań, w słońce idź!. WOJNA W UKRAINIE.. Chwaliłaś się biletem do Szwecji.. Tekst piosenki; Nagrania (1) Duety (0) Inne piosenki Czerwone Gitary (100) Nie .. Dołącz do wielkiej społeczności i nagrywaj własne wersje popularnych piosenek z ogromnej bazy .Krystian Ochman - piosenka River 2022: kiedy PREMIERA i o czym jest utwór na Eurowiz… Kinny Zimmer - wiek, imię, nazwisko, rap.. Miało nie wiać w oczy nam.. Leci za Księciem, raz .Tekst piosenki Saint Tropez [Zwrotka 1] .. Mogę mieć wszystko tylko z Tobą, wiesz, że starczy jedno słowo I poważnie wiem, że Ty też czujesz to Nawet mi nie musisz mówić, bo od dawna wiem Jesteś tym zmęczona i rozumiem to Lecz to jeszcze nie czas na sen [Bridge]Czerwone Gitary - Jest wszystko tak samo, a jednak nie tak..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt