Najważniejsze wydarzenia ostatniego tygodnia w polsce

Pobierz

Co weekend w swoim "Dzienniczku" Jujka satyrycznie komentował najważniejsze wydarzenia tygodnia.. Jest współfundatorem Nagrody Literackiej Nike, honorującej od 1997 roku najlepsze polskie książki, oraz Nagrody Historycznej im.. Polityka, wydarzenia, archiwum wiadomościDzięki skrupulatnej pracy reporterów programu "Serwis Info - Podsumowanie Tygodnia" i ciekawym opiniom zaproszonych gości w pół godziny nadrobisz zaległości z ostatnich siedmiu dni.. Wiadomości w Onet - Najnowsze i Najważniejsze Wiadomości z Kraju i Świata.. w Polsce rozpętała się polityczna burza.. Musze zrobić parówkę na WOS z ostatniego tygonia a dokładnie od wtorku do tego wtoru co bedzie teraz .W jednym z ostatnich odcinków programu zdarzyła się kolejna zabawna sytuacja, która ma szansę przejść do historii.. Wiadomości KrajNajważniejsze wydarzenia ostatniego tygodnia w sektorze bezpieczeństwa i obrony.. Sprawdź najnowsze i najciekawsze materiały przygotowane przez redakcję w dziale Świat.. Bądź na bieżąco!Polska na Fakt24.pl.. 25 sty 2021 12:10W ostatnich latach uległ zmianie.. Najnowsze informacje z Polski.. Hołd polskim żołnierzom pochowanym w Lommel oddali ostatni żyjący "Maczkowcy", .. że w Polsce pod niemiecką okupacją działał ruch .Przegląd tygodnia w Katowicach, najważniejsze wydarzenia od 20.12 do 26.12.2020, sprawdź czy nie minęło Cię nic ważnego Jeśli w mijającym tygodniu byłeś zbyt zajęty, by nadążyć za informacjami z Katowic, zobacz teraz artykuły, które inni czytelnicy czytali najchętniej między 20.12 a 26.12.2020.Najważniejsze wydarzenia tygodnia: 07.02.2020 r. ..

Najważniejsze wydarzenia ostatnich 7 dni w Polsce i na świecie.

W Stanach Zjednoczonych we wtorek 3 listopada odbyły się wybory prezydenckie, w których rywalizowali obecny prezydent Donald Trump oraz kandydat Demokratów Joe Biden.Jak co piątek redaktorzy "Newsweeka" podsumowują dla Was najważniejsze wydarzenia ostatniego tygodnia.. Ukończył architekturę wnętrz w Państwowej Wyższej Szkole Sztukpolską kulturę, obejmując patronatami medialnymi najważniejsze i najciekawsze wydarzenia w całej Polsce.. Dołącz, subskrybuj.. Urodził się w Starym Targu.. Kazimierza Moczarskiego za najlepszą książkę historyczną roku.. Czy czytałeś artykuł: "Prezent na walentynki dla niego.Przegląd tygodnia w Górze, najważniejsze wydarzenia od 3.01 do 9.01.2021, sprawdź czy nie minęło Cię nic ważnego Jeśli w mijającym tygodniu byłeś zbyt zajęty, by nadążyć za informacjami z Góry, zobacz teraz artykuły, które inni czytelnicy czytali najchętniej między 3.01 a 9.01.2021.Przegląd tygodnia w Łodzi, najważniejsze wydarzenia od 1.11 do 7.11.2020, sprawdź czy nie minęło Cię nic ważnego Jeśli w mijającym tygodniu byłeś zbyt zajęty, by nadążyć za informacjami z Łodzi, zobacz teraz artykuły, które inni czytelnicy czytali najchętniej między 1.11 a 7.11.2020.Przegląd tygodnia w Pile, najważniejsze wydarzenia od 10.01 do 16.01.2021, sprawdź czy nie minęło Cię nic ważnego Jeśli w mijającym tygodniu byłeś zbyt zajęty, by nadążyć za informacjami z Piły, zobacz teraz artykuły, które inni czytelnicy czytali najchętniej między 10.01 a 16.01.2021.Przegląd tygodnia w Pile, najważniejsze wydarzenia od 3.01 do 9.01.2021, sprawdź czy nie minęło Cię nic ważnego Jeśli w mijającym tygodniu byłeś zbyt zajęty, by nadążyć za informacjami z Piły, zobacz teraz artykuły, które inni czytelnicy czytali najchętniej między 3.01 a 9.01.2021..

Co rokuPodsumowanie tygodnia.

Ponad 150 osób zatrzymano w weekend na protestach na Białorusi.. 3 Zobacz zdjęcia Zdjęć: 3 ^_K.. Sikorski .Rosyjscy szpiedzy w Polsce, synod biskupów kłócący się o rozwodników i TVN idący pod młotek.. Przedstawiamy najważniejsze terminy rozliczenia PIT za dochody z 2020 r., w tym także, w jakim terminie otrzymamy zwrot z nadpłaconego podatku.. Ostatnie prasówki.. Pierwszy wstrząs miał siłę od 4,4 do 5 stopni w skali Richtera, a drugi ok. 5,2-5,3 stopnia.Krawe zamieszki w Tybecie, starcia polskich policjantów z Serbami w Kosowie i 5. rocznica wojny w Iraku.. To najważniejsze wydarzenia ostatniego tygodnia, o.Polska energetyka w 2020 roku trzy razy bardziej emisyjna niż średnia Unii Europejskiej.. Prasówki z gospodarki na WOS Prasówki z kraju na WOS Prasówki z polityki na WOS.Znany gdański rysownik przez 56 lat był związany z "Dziennikiem Bałtyckim".. Zdaniem najważniejszego polityka PiS w Polsce opozycja jest spychana na marginesPolska - sprawdź wiadomości z kraju.. W ostatnich latach jednak inicjatywa ta wyraźnie straciła na znaczeniu, a do ostatniego jak dotąd .Przegląd tygodnia w Gniewie, najważniejsze wydarzenia od 27.12 do 2.01.2021, sprawdź czy nie minęło Cię nic ważnego Jeśli w mijającym tygodniu byłeś zbyt zajęty, by nadążyć za informacjami z Gniewu, zobacz teraz artykuły, które inni czytelnicy czytali najchętniej między 27.12 a 2.01.2021.Przegląd tygodnia w Gnieźnie, najważniejsze wydarzenia od 10.01 do 16.01.2021, sprawdź czy nie minęło Cię nic ważnego Jeśli w mijającym tygodniu byłeś zbyt zajęty, by nadążyć za informacjami z Gniezna, zobacz teraz artykuły, które inni czytelnicy czytali najchętniej między 10.01 a 16.01.2021.Przegląd tygodnia w Łomży, najważniejsze wydarzenia od 13.12 do 19.12.2020, sprawdź czy nie minęło Cię nic ważnego Jeśli w mijającym tygodniu byłeś zbyt zajęty, by nadążyć za informacjami z Łomży, zobacz teraz artykuły, które inni czytelnicy czytali najchętniej między 13.12 a 19.12.2020.Przegląd tygodnia w Głuszycy, najważniejsze wydarzenia od 27.12 do 2.01.2021, sprawdź czy nie minęło Cię nic ważnego Jeśli w mijającym tygodniu byłeś zbyt zajęty, by nadążyć za informacjami z Głuszycy, zobacz teraz artykuły, które inni czytelnicy czytali najchętniej między 27.12 a 2.01.2021.Przygotowaliśmy dla Ciebie tygodniową prasówkę..

Zawsze najważniejsze i aktualne wiadomości i wydarzenia dnia.

Jeśli w mijającym tygodniu byłeś zbyt zajęty, by nadążyć za informacjami z Pelplina, zobacz teraz artykuły, które inni czytelnicy czytali najchętniej między 17.01 a 23.01.2021.. Nowy program informacyjno-publicystyczny pod nazwą "Serwis Info - Podsumowanie Tygodnia" możemy oglądać na antenie TVP Info od 9 stycznia 2011 r.Najważniejsze wydarzenia z ostatniego tygodnia w polsce.. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego.. Tym razem pytanie dotyczyło biblijnego raju.. Bądź na bieżąco!W północnej i północno-wschodniej Polsce niespodziewanie odnotowano wstrząsy ziemi.. Wybory w Stanach Zjednoczonych a bezpieczeństwo Polski.. Polityka i politycy, Prezydent i Parlament, sport, kultura i historiaŚwiat na Fakt24.pl.. Sejmowa komisja obrony zbada sprawę zakupów karabinków Grot dla polskiej armiiPolska: Najnowsze wiadomości z kraju, najciekawsze wydarzenia, opinie i komentarze..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt