W każdym zestawie wykreśl nazwy zwierzęcia które nie pasuje do pozostałych uzasadnij swój wybór

Pobierz

(tajemnice przyrody klasa 6 ćw2 zad.4) a) żaba niebieska b) pantera; W każdym z przedstawionych zwierząt Michał wskazał jedno, które nie pasuje do pozostałych.. Pytanie brzmi: W każdym z przedstawionych zestawów zwierząt Michał wskazał jedno, które nie pasuje do pozostałych.Wyjaśnij decuzje chłopca.. 1 zestaw: koliber, tukan, legwan i żaba (na zdjęciu) ta żaba nie… W każdym z przedstawionych zestawów zwierząt Michał wskazał jedno, które nie pasuje do pozostałych .. Wykreśl nazwę atrakcji turystycznej niepasującej do pozostałych.. Uzasadnij swój wybór.. PLS potrzebuje na jutro .. 1:A.Step,sawanna,preria,pampa Uzasadnienie: 2:B:Akacja,ostnica,suhak,drop Uzasadnienie: 3:C.Zebra,słoń,lampart,żyrafa.. B. Akacja, ostnica, suhak, drop.. b) węgiel brunatny, andezyt, węgiel kamienny, torf.. Forma terenu, którą przedstawiono na fotografii, to .. Na ilustracji przedstawiono przekroje przez 3 rodzaje gleb Zapisz które sklep jest najważniejsze Uzasadnij swoją decyzję .W każdym zestawie odszukaj jedną nazwę, która jest "intruzem".. Liceum/Technikum.. Uzasadnienie … W każdym z podanych zestawów wykreśl nazwy skał niepasujących do reszty.. Zakreśl ją i wyjaśnij , dlaczego nie pasuje do pozostałych.a) Niemcy, Ukraina, Litwa, Węgry wyjaśnij: W każdym zestawie odszukaj jedną nazwę, która jest "intruzem".. 01 Posłuchaj nagrania..

W każdym zestawie wykreśl nazwę zwierzęcia, które nie pasuje do pozostałych.

B. Forma ta występuje w strefie krajobrazu .. Uzasadnienie b)gips,kwarcyt,siarka,sól kuchenna.. Szkoła - zapytaj eksperta (1081) Szkoła - zapytaj eksperta (1081)Nasz przyjaciel, Praca Domowa wyślij nowe pytanie na KLASA.ONLINE.. Uzasadnienie : Pingwiny żyją w Antarktyce, pozostałe zwierzęta natomiast są typowe dla Arktyki.Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: W każdym zestawie znajdź jedno zwierzę, które jest ,, intruzem".Zakreśl je i wyjaśnij, dlaczego nie pasuje do pozostałych.. ------------> to co tutaj zadałam w .Nasz przyjaciel, Praca Domowa wyślij nowe pytanie na KLASA.ONLINE..

Z każdego zestawu nazw skał wykreśl nazwę tej skały, która nie pasuje do pozostałych.Uzasadnij swój wybór.

Question from @EwaFarna7 - Gimnazjum - Język angielskiPytanie brzmi: W każdym z podanych zestawów wykreśl nazwy skał niepasujących do reszty.. Napisz obok o jaką organizację chodzi.. C. Zebra, słoń, lampart, żyrafa.4 Na podstawie fotografii i mapy uzupełnij zdania.. Wykreśl nazwę atrakcji turystycznej niepasującej do pozostałych.. Uzasadnij swój wybór.. Na podstawie atlasu geograficznego podpisz na mapie z zadania 1 miasta, jeziora i rzeki, których nazwy podano poniżej.Wykreśl W każdej ramce nazwy tych skał które nie pasują do swojej grupy.. Uzasadnij swój wybór.. Zasięg tej strefy krajobrazowej oznaczono na mapie numerem .. Następnie uzupełnij objasnienia wyrazami z ramik.. Pytanie.. Wyjaśnij decuzje chłopca.. a. Kanada, USA, Francja, Meksyk;W każdym zestawie Dominik podkreślił to określenie które nie pasuje do pozostałych wyjaśnij decyzję chłopca 1 topnienie korozja spalanie 2 przesuwanie saczenie odparowywanie 3 brąz miedź cyna 4 piasek kreda sól zad 2 rozwiąż krzyżowke wyjaśnij hasło 1 mieszanina miedzi i cynku na (7 liter) 2 conajmniej dwie substancje zmieszane w dowolnych porcjach(10) 3rozpuszczalnik w .Wykreśl słowo lub wyrażenie, które nie pasuje do pozostałych.. W każdym z przedstawionych zestawów zwierząt Michał wskazał jedno, które nie pasuje do pozostałych.W każdym zestawie wykreśl słowo które nie pasuje do pozostałych..

Uza-Z każdego zestawu nazw skał wykreśl nazwę tej skały, która nie pasuje do pozostałych.Uzasadnij swój wybór.

1 Euro student .WYKREŚL JEDNO DRZEWO , KTÓRE NIE PASUJE DO POZOSTAŁYCH : 1.ŚWIERK GRAB MODRZEW SOSNA 2.JODŁA BUK KLON LIPA 3.CIS SOSNA MODRZEW JODŁA 4.LIPA BRZOZA BUK KLON.. Rejestracja.. UzasadnienieW kolejnych zestawach należy wykreślić następujące nazwy zwierząt: A. Maskonur, mors, pingwin , niedźwiedź polarny.. A. Maskonur, mors, pingwin, niedźwiedź polarny.. Uzasadnij swój wybór Notre Dame, Uluru, Bazylika św - Pytania i odpowiedzi - Geografia .. Książki Q&A Premium Sklep.. a)gnejs,eklogit,marmur,piaskowiec.. A. Maskonur, mors, pingwi…W każdym zestawie wykreśl słowo, które nie pasuje do pozostałych.. 45 Zaznacz nazwę ludu, którego dotyczy opis.. Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. W każdym zestawie państw wykreśl jedno które nie pasuje ze względy na przynależność do organizacji międzynarodowych.. Pytania .. Question from @Paulinka550 - Szkoła podstawowa - Przyroda Uzasadnij swój wybór.. Pytanie brzmi: W każdym z przedstawionych zestawów zosia wskazała zwierzę które nie pasuje do pozostałych wyjaśnij dzcyzję dziewczynki te zwierzęta to żaba,krokodyl,ślimak,salamandra,homar,krab,ośmiornica,traszka W każdym z przedstawionych zestawów zosia wskazała zwierzę które nie pasuje do pozostałych .W każdym z przedstawionych zestawów zwierząt Michał wskazał jedno, które nie pasuje do pozostałych..

a)gnejs,eklogit,marmur ...W każdym zestawie wykreśl nazwę zwierzęcia, które nie pasuje do pozostałych.

a) sól kamiena, kwarcyt, sól potasowa, gips.. Zakreśl ją i wyjaśnij , dlaczego nie pasuje do pozostałych.a) Niemcy, Ukraina, Litwa, Węgry wyjaśnij:Nasz przyjaciel, Praca Domowa wyślij nowe pytanie na KLASA.ONLINE.. Wyjaśnij decyzję chłopca.Znajdź odpowiedzi na swoje zadania domowe!. Pytanie brzmi: W każdym z przedstawionych zestawów zwierząt Michał wskazał jedno, które nie pasuje do pozostałych wyjaśnij dezycje chłopca .. Wykreśl W każdej ramce nazwy tych skał które nie pasują do swojej grupy.. (tajemnice przyrody klasa 6 ćw2 zad.4) a) żaba niebieska b) pantera.. Uzasadnij swój wybór Notre .W każdymzestawie wykreśl wyraz, w którym uwymawia się inaczej, niż w pozostałych.1 Euro student glue2 music ruler computer3 mushroom unit Eurozone4 USA rubber museum .. Uzasadnij swój wybór.. Question from @Kfilipowicz984 - Liceum/Technikum - Przyroda.. Poziom..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt