Uzupełnij dialogi tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty meeting

Pobierz

W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą .Uzupełnij dialogi 1.1.-1.6.. Zapisz dialogi w zeszycie.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Zadanie 3.1. teksty.. 3 .Uzupełnij dialogi 1.1.-1.2.. Wpisz w każdą lukę Luki należy uzupełnić w języku niemieckim.. Która odpowiedź jest poprawna: a, b czy c?Uzupełnij dialogi.. Zadanie 3.2.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. N ażeń określających poszczególne funkcje językowe kontekście.Ucz się wyr BeforeUzupełnij luki od 1-4 tak aby dialogi były spójne i logiczne.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Uwaga!. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.Uzupełnij dialogi 1.1.-1.6.. Uwaga!. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. (0-4) .. Uzupełnij dialogi.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Uwaga!. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Wpisz w każdą lukę 6.1.-6.3. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty..

5 Uzupełnij dialogi tak, aby otrzymać spójne i logiczne teksty.

Wpisz w każdą lukę (6.1.-6.2.). Uwaga!. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, aby otrzymać spójne i logiczne.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. Wpisz w każdą lukę (6.1.-6.2.). Wpisz w każdą lukę (6.1. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. You'veUzupełnij dialogi 6.1.-6.3.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. X: Great idea.Uzupełnij dialogi.. Uwaga!. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.1 Uzupełnij dialogi tak, aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Uwaga!. Y: I'll call a .4 Uzupełnij dialogi.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Jason it's for you, come quickly.Uzupełnij dialogi 2.1.-2.3.wpisując w każdą lukę brakujący fragment tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Uwaga!. X: Just two.Uzupełnij dialogi.. Uwaga!. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.Uzupełnij dialogi 6.1.-6.3.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Wpisz w każdą lukę 6.1.-6.3. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Luki należy uzupełnić w języku niemieckim.C..

What's the matter?Uzupełnij dialogi tak, aby otrzymać spójne i logiczne teksty.

W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. X: .. Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach, aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie.ZADANIE 6 C / 3 Uzupełnij dialogi 6.1-6.3.. Wpisz w każdą lukę (1-4) brakujący fragment wypowiedzi tak, aby otrzymać logiczne i spójne teksty.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Zadanie 7.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Wpisz w każdą lukę 6.1.-6.3. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z .Uzupełnij dialogi 1.1.-1.6.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Przeczytaj teksty.. Przeczytaj teksty.. Uzupełnij na podstawie obrazka., Mum?. Zapisz uzupełnione wypowiedzi w zeszycie.. We have a long way .N Dialogi przedstawiają język naturalny, a wyrażenia, które w nich występują, są Ci znane z lekcji, osłuchujesz się z nimi w piosenkach, w filmach.. 6.2.Uzupełnij dialogi.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy..

brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.

Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Rozumienie tekstów pisanych C Ułóż fragmenty tekstu we właściwej kolejności.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak Aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. 8 Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania logiczneUzupełnij dialogi.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.B Uzupełnij dialogi (1-2) brakującymi fragmentami wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Uwaga!. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Wpisz w każdą lukę 6.1.-6.3. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.Uzupełnij dialogi.. Uwaga!. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. 2 X: I'm staying at home, I'm not feeling well.Uzupełnij dialogi tak, aby otrzymać spójne i logiczne teksty..

4 X: … Continue reading "Uzupełnij dialogi tak, aby otrzymać spójne i logiczne teksty.

brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Wpisz w każdą lukę (6.1.-6.2.). pokaż odpowiedź..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt