Taką wodą być chwyty

Pobierz

CDur.pl - Chwyty na gitarę, akordy na keyboard.. To i wiele więcej już od 6 zł/miesięcznie!. dźwięk oryginalny.. I uspokoi każdy nerw, zabawnie pomarszczy dłonie, Piosenki Zespoły Artyści Akordy Artykuły Forum Gry Narzędzia Dodaj.FF7- Chocobo.. Pomoże Ci w tym tabulatura na gitarę, bas i perkusję do utworu Taką Wodą Być.. Aby dowiedzieć się jak zagrać dany utwór na gitarze, kliknij odpowiedni link.Informacja: Użytkownik przyjmuje do wiadomości, iż w portalu są prezentowane jedynie utwory szkoleniowe własnego autorstwa na bazie linni melodycznych orginałów, akordy do ćwiczeń interpretacji wersji ogniskowych utworów, oraz takie, których publikacja nie narusza prawa, dobrych obyczajów, uczuć religijnych oraz dóbr osób trzecich chronionych prawem.Słuchaj nagrań piosenki Happysad - Taką wodą być.. Zamieszczone opracowania akordów mają pomóc w grze na gitarze, fortepianie, pianinie i innych instrumentach.. Wczoraj.. I taką wodą być, co nawilży twoje wargi.. Taką wodą być - I taką wodą być, co otuli ciebie całą, Ogrzeje ciało, zmyje resztki parszywego dnia.. Wczoraj.. wczoraj nie liczy się, bo wczoraj, bo wczoraj.. I taką wodą być,Akordy,Chwyty - Wykonawcy: Happysad, tekst: , muzyka: .. Video; Dodał: gunia4444, 2012-08-21 15:29.F I taką wodą być, Dm co nawilży twoje wargi, Bb C F uwolni kąciki ust, gdy przyłożysz je do szklanki..

Nauc...Taką Wodą Być - tabulatura i chwyty na gitarę Tabulatura Taką Wodą Być - wykonywana przez Happysad, zawiera transkrypcję i nuty na gitarę.

I czarną kawę zmieni w płyn, kiedy dni skute lodem.. A kiedy z nieba poleje się żar, poczęstuje chłodem.. Taką Wodą Być - tabulatura na gitarę Jak zagrać Taką Wodą Być na gitarze?. Taką wodą być….. 10.3K views | dźwięk oryginalny - Damian Poterek675Taką wodą być, C. co otuli ciebie całą, ogrzeje ciało, a F. zmyje resztki parszywego dnia, G C. i uspokoi każdy nerw, C. zabawnie pomarszczy dłonie, a. a kiedy zaśniesz, wiernie bedzie przy twym łóżku stać F G C. i taką wodą być, C. co nawilży twoje wargi, a. uwolni kąciki ust gdy przyłożysz je do szklanki, F G C.Aug 22, 2021Jul 6, 2021Zobacz tabulatury dla artystów na literę: Happysad - tabulatury na gitarę, gitarę basową, instrumenty klawiszowe, perkusję i inne instrumenty.. Taką wodą być, F1 Co otuli ciebie całą d ogrzeje ciało, B Zmyje resztki C parszywego dnia, F2 I uspokoi każdy nerw, F zabawnie pomarszczy dłonie d a kiedy zaśniesz B wiernie będzie C przy twym łóżku stać F2 F1 I taką wodą być d a nie tą co żałośnie całą noc B tłucze się po oknie C F2 Wczoraj.. Zapamiętaj mnie.. Taką wodą być - I taką wodą być, co otuli ciebie całą, Ogrzeje ciało, zmyje resztki parszywego dnia .Taką wodą być, d (e) B (C) Co otuli ciebie całą, ogrzeje ciało, C (D) F (G) Zmyje resztki parszywego dnia, F (G) d (e) I uspokoi każdy nerw, zabawnie pomarszczy dłonie, B (C) C (D) F (G) a kiedy..

Wczoraj... G A I taką wodą być F1Tekst piosenki i chwyty na gitarę Taką wodą być, Co otuli ciebie całą, ogrzeje ciało, Zmyje resztki parszywego dnia I uspokoi każdy nerw, zabawnie pomarszczy dłonie, a kiedy zaśniesz wiernie będzie przy twym łóżku stać.

Zarejestruj się | Zacznij systematycznie uczyć się grać na gitarze razem ze stroną Moja nauka - będziesz .Chwyty/Teksty; Akordy; Przydatne programy.. O mnie wtorek, 9 kwietnia 2013 I taką wodą być - Happysad F Taką wodą być, d B .. I taką wodą być, co nawilży twoje wargi.. Pytasz mnie.. I taką wodą być a nie tą co żałośnie całą noc tłucze się po oknie.. Poniżej znajdziesz transkrypcje do różnych utworów, wykonywanych przez Happysad.. Informacja: Użytkownik przyjmuje do wiadomości, iż w portalu są prezentowane jedynie utwory szkoleniowe własnego autorstwa na bazie linni melodycznych orginałów, akordy do ćwiczeń interpretacji wersji ogniskowych utworów, oraz takie, których publikacja nie narusza .1 day agoI taką wodą być, co nawilży twoje wargi, uwolni kąciki ust, gdy przyłożysz je do szklanki.. Bb C F A kiedy z nieba poleje się.Chwyty i tabulatury na gitarę do piosenki Taką wodą być (tab) wykonawcy Happysad.. I taką wodą być, a nie tą, co żałośnie całą noc w gardle pali ogniem.. Szanujemy pracę twórców zamieszczonych dzieł.Happysad tabs, chords, guitar, bass, ukulele chords, power tabs and guitar pro tabs including ja do ciebie, taką wodą być, zanim pójdę, czysty jak łza, jeśli nie rozjadą nas czołgii taką wodą być, C co nawilży twoje wargi, a uwolni kąciki ust gdy przyłożysz je do szklanki, F G C i czarną kawę zmieni w płyn, C kiedy dni skute lodem, a a kiedy z nieba poleje się żar poczęstuje chłodem, F G C i taką wodą być a a nie tą co żałośnie całą noc w gardle pali ogniem F G C wczoraj wczoraj d e nie liczy się aPrzepraszam za jakość, ale póki nie sprawię sobie lepszego sprzętu, niestety jakość będzie nędzna197 Likes, 25 Comments..

Tab zawiera riffy, solo, akordy i chwyty na gitarę.Chwyty które zakładamy do zagrania Intra "Taką wodą być": G 3 X 0 0 0 0 e 0 2 2 0 0 0 C X 3 2 0 1(3) - trójkę możemy grać, ale nie musimy jeśli utrudnia chwyt G 3 X 0 0 0 3 G*X X X 7 8 7 - wygląda jak chwyt Ddur założony od 7 progu Taką wodą być - INTROTaką wodą być.

I czarną kawę zmieni w płyn, kiedy dni skute lodem, .Akordy,Chwyty - Wykonawcy: Happysad, tekst: , muzyka: .. Uwolni kąciki ust, gdy przyłożysz je do szklanki.. F I czarną kawę zmieni w płyn, Dm kiedy dni skute lodem..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt