Odpowiedz przetlumacz na niemiecki

Pobierz

Premium .Słownik niemiecko-polski.. Rejestracja .. Przetłumacz pytania na język polski i odpowiedz na nie po niemiecku (przykładowo): 1) Möchtest du am Kölner Karneval - Pytania i odpowiedzi - Język niemiecki.. Patrząc na jakiś rzeczownik w języku polskim od razu wiadomo, czy jest rodzaju żeńskiego, męskiego czy nijakiego (np. ta kawa - rodzaj żeński).W tej lekcji dowiesz się najważniejszych informacji o przypadkach niemieckich.. Podobnie jak tłumacze PONS i DIKI, używa zaawansowanego algorytmu dopasowywania, aby zapewnić najlepszy przekład dostępny dla tekstu źródłowego.Nuż też, gdy przydzie ono gorące lato, azaż nie rozkosz, gdy ono wszytko, coś na wiosnę robił, kopał, nadobnieć doźrzeje a poroście?. Należy wpisać do niego zdanie po niemiecku, które chce się przetłumaczyć, a nasz algorytm zajmie się tłumaczeniem z języka niemieckiego na język polski lub z polskiego na niemiecki w zależności od tego, którą opcję wybrano.Tłumaczenie słowa 'skąd pochodzisz?'. Ogólnie interesuja mnie te 4 sportyZadanie: przetłumacz i odpowiedz zdania na język niemiecki Rozwiązanie: czy uważasz, że nie prace domowe kobiet spab dlaczego w rzeczywistości dlaczego nie Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Niestety nie moge przyjsc do pracy jutro,potrzebuje wiecej czasu aby załatwic moje nowe dokumenty.przepraszam i do zobaczenia w nastepnym tygodniu.pozdrowienia1..

przetłumacz zdania na niemiecki.

Przetłumacz na niemiecki.. 1.Uczę się od 17 do 18 2.Koncert jest jutro 3.Dzisiaj jest 13 Grudnia 4.. Odpowiedz.. Biznes i Finanse (34899) Biznes i Finanse (34899) Wszystkie (34899) Banki (7626) Bankowość Elektroniczna (81) E-biznes (3887) Ekonomia (1852) Fundusze UE (617) .Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: odpowiedz na pytania i przetłumacz odpowiedzi na niemieckiPrzetłumacz krótka odpowiedz na jezyk niemiecki: Sadze, ze drugie zdjęcie jest bliższe mi i mojej rodzinie, ponieważ moja rodzina jest bardzo aktywna.. Lubimy spędzać razem czas na zabawach, w ruchu.. Wpisz słowo, którego tłumaczenia szukasz, w okienko powyżej.. Kiedy są ferie?. 2) Ta interesu - Pytania i odpowiedzi - Język niemiecki Rozwiązania zadań.. Bezpłatna usługa Google szybko przetłumaczy słowa, zwroty i strony internetowe z polskiego na ponad 100 innych języków i odwrotnie.Tłumaczenie słowa 'odpowiedzieć' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.. W języku niemieckim, są tylko 4 spada przez inflects członków i zakończeń.. i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.. 4.Jaka mamy dzis date?. Dzisiaj jest 3 września 5.Gdzie jest koncert?. Przetłumacz na polski?. Odrzucam drugie zdjęcie ponieważ, moja rodzina nie lubi oglądać telewizji, woli spędzić czas aktywniej.Odpowiedz na pytania..

Przetłumacz zdania na język niemiecki.

3.Kiedy jest zakonczenie roku szkolnego?. 14. lutego 2019 o 10:09Sporty,które mnie interesują to piłka nożna,koszykówka,jazda na rowerze,jazda figurowa na łyżwach.Moim ulubionym sportowcem jest RONALDINO,gra on w piłkę nożną w klubie sportowym "BARCELONA".. Pisza ponad 2000 odpowiedzi dziennie!. 2009-02-10 17:42:45 Załóż nowy klubTłumaczenie słowa 'po niemiecku' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.Tłumaczenie słowa 'lub' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.. Pan Homes zbudował swój własny dom w 1996r.. 2012-02-19 14:33:05 odpowiedz na pytania ( niemiecki ) 2010-11-30 16:31:02 Przetłumacz pytania na język niemiecki .. Nie ma znaczenia, czy będzie to niemieckie, czy polskie słowo, gdyż obie strony słownika są przeszukiwane jednocześnie.Tłumacz z niemieckiego na polski przeszukuje bazy gotowych tłumaczeń pochodzących od profesjonalnych tłumaczy, biur tłumaczeń, klientów i wielojęzycznych treści internetowych.. Anoć niosą, jabłuszka, gruszeczki, wiśneczki, śliweczki z pirwszego szczepienia twego; więc z ogródków ogóreczki, maluneczki, ogrodne ony ine rozkoszy!Rodzajniki niemiecki - co trzeba o nich wiedzieć?. 2014-12-17 18:02:49Język niemiecki jest napisane w alfabecie łacińskim są spřežkovým pisowni.. Wczoraj znalazłem twój długopis w twoeje kieszeni..

to jest ...niemieckixddd.

Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Przeczytaj fragment artykułu ,a następnie odpowiedz na następujące pytania.. Pytania i odpowiedzi.. Napisano 04-10 .. , przez zadane.. Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Quizy ; Kategorie .. Napisano 08-10-2007 09:59, przez dudu21.. Co roku w zimie jeździmy na narty.. Słownik niemiecko-polski, jakiego potrzebujesz.. Wann kaufen .Mamy odpowiedzi na 234 657 pytan!. - 1) Rodzice idą do nauczyciela.. Gdy w ostatnim roku 1 wojny światowej wojska niemieckie ostrzeliwały Paryż z odległości 120 km, artylerzyści musieli uwzględnić czynniki, które przy mniejszych dystansach były nieistotne.Odpowiedz całymi zdaniami na pytania oraz przetłumacz podane niżej pytania i odpowiedzi.. Sprobuj na .. Charakterystyczny jest stałym szyk wyrazów.Tłumacz niemiecki działa tak samo, jak w przypadku pozostałych języków.. Edukacja » Język Niemiecki.. Posiada 7 krótkie i długie samogłoski 8 to typowe zaokrąglone samogłoski takie jak ö i ü.Akcent jest zwykle na pierwszą sylabę.. 6.O ktorej zaczyna sie koncert?Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Przetłumacz na niemiecki i odpowiedz.. Mój pokój jest duży i przytulny.Na przeciwko mojego łóżka znajduje się biurko mojego brata.Nad moim łóżkiem wisi białą półka.Mój pokój jest zielony.Na półce nad moim łóżkiem znajduje się moja kolekcja kostek rubika.Na przeciwko łóżka mojego brata znajduje się szafa.Obok łózka mojego brata znajduje się szafka nocna .Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania..

Znajdz odpowiedz: zaloguj zarejestruj.

Na końcu możesz sprawdzić się praktyce - czekają tam na ciebie interaktywne ćwiczenia na przypadki niemieckie.. Film zaczął sie o 8.00 a skończył o 10.00.. Pytania .. 2.Kiedy jest przerwa swiateczna?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt