Zdrowy tryb zycia po ang

Pobierz

jedzenie niskotłuszczowe, dietetyczne.Myślę że zyje zdrowo,jem dużo owoców i warzyw i pije dużo wody, Lubie spor - pływam i biegam.Często chodze do parku a jesienią do lasu - bo lubie zbierać grzyby.Rzadko jem tłuste potrawy i utrzymuje kondyce Ich denke ich lebe gesund,ich esse veil Obst und Gemuse,ich trinke sehr viel Wasser.kilka przykladow: zdrowy tryb zycia wplywa na twoje zdrowie i kondycje.. 2./ang/niezdrowy tryb zycia - napisał w Języki obce: Bardzo proszę o przetłumaczenie tych zdań!prowadzić niezdrowy tryb życia/ prowadzić zdrowy tryb życiabardzo dużo palić/ nie palićpić dużo alkoholu/ w ogolę nie pić alkoholu brać narkotyki/ nie brać narkotykówjeść niezdrowe jedzenie/ jeść owoce i warzywa nie uprawiać żadnych sportów/ być bardzo aktywnymzarywać noce .Po pierwsze prowadząc zdrowy tryb życia zwiększamy szansę na uniknięcie wielu chorób i przedwczesnej śmierci.. boost your mood - poprawić samopoczucie.W słowniku polsko - angielski Glosbe "prowadzić zdrowy tryb życia" tłumaczy się na: to lead a healthy lifestyle.. Nie jest to proste, ale dla chcącego nic trudnego ( where there's a will, there's a way).. Złap słówko.. Aby utrzymac wage, a nie zamienic sie w "beczke"bo jedzeniu frytek i wszystkiego z McDonalds.. ćwiczyć regularnie.Zdrowie Zdrowy tryb życia.. Odpowiedź niemożliwa.). czasownik nieprzechodni III..

be as fit as a fiddle - być bardzo zdrowym.

Zaloguj się .. Każdy chce być w świetnej formie ( keep fit) i utrzymać dobrą figurę ( stay in shape ).. ograniczyć spożywanie tłustych pokarmów.. wysypiać się.. Trzeba ograniczyć spożycie tłuszczów zwierzęcych, konserwantów oraz potraw smażonych.Czytaj też: Siedzący tryb życia sprowadzi na ciebie choroby Według zaleceń europejskich (opartych na zaleceniach WHO), dorosły człowiek potrzebuje co najmniej 30 minut aktywności fizycznej dziennie o umiarkowanej intensywności przez 5 dni w tygodniu lub co najmniej 20 minut aktywności fizycznej o dużej intensywności przez 3 dni w tygodniu.Co oznacza Zdrowy tryb życia.. avoid processed food - unikać żywności przetworzonej.Tłumaczenie w kontekście "zdrowy tryb życia" po angielsku: Bo ten zdrowy tryb życia mnie wykańczał.. rzeczownik I .. keep the pace - dotrzymywać kroku.. Nie powinno być to trudne, wystarczy zacząć odpowiednio wcześnie i nabrać odpowiednich .Wady i zalety zdrowego stylu życia zależą od każdego z nas, jeden będzie widział same wady, inny jedynie zalety.. z gory juz dziekuje :********.. Reasumując - zdrowa dieta, brak nałogów i po prostu przemyślane decyzje w swym życiu.. Witam, jak po angielsku bedzie ZDROWY w odniesieniu do trybu zycia - chodzi mi o .. wyrazenie ZDROWY TRYB ZYCIA Jak tez moge na angielski przetlumaczyc UPRAWIAC SPORTY, UPRAWIANIE SPORTOW Z góry wielkie .prowadzić zdrowy tryb życia {czasownik niedokonany} volume_up prowadzić zdrowy tryb życia volume_up lead a healthy lifestyle {czas.}.

To miejsce promujące zdrowy i aktywny tryb życia.

polsko angielski zdrowy jak ryba zdrowy na umyśle zdrowy psychicznie zdrowy rozsądek zdrowy rozum zdrowy tryb życia zdrowy umysł zdrowy umysłowoZ drowy tryb życia ( healthy lifestyle) stał się modny w XXI wieku.. Musimy jednak pamiętać, że nie trzeba pozbawiać się wszystkich przyjemności życia aby odżywiać się zgodnie z harmonią organizmu.. prowadzić CZ. cz. przech.Odpowiedzi (2) biednemuwiatrwoczy.. Kolejną ważną kwestią jest zadanie sobie pytania "Czy jestem w stanie prowadzić zdrowy styl życia ?. Często nie zwracamy uwagi no to co jemy, czy to jest zdrowe, ale powinniśmy pamiętać, że nasz organizm potrzebuje pewnych składników do tego, aby móc normalnie funkcjonować.. Warto wziąć to pod uwagę i uczyć własne dzieci zdrowego trybu życia.. prevent injury - unikać kontuzji.. have a balanced diet - mieć zbilansowaną dietę.. (animal)angielski Tłumaczenie hasła "aktywny tryb życia" na angielski active lifestyle active life busy lifestyle an inactive lifestyle Zombie prowadzą bardzo aktywny tryb życia.. more_vert prowadzić zdrowy tryb życia to lead a healthy lifestyle PL prowadzący dzienny tryb życia {przymiotnik rodzaju męskiego} volume_up 1.. Np zacytuję tu fragment z książki Anny Lewandowskiej:,,Jeśli żyjesz zdrowo możesz"-żyć dłużej-stracić na stałe zbędne kilogramy-wyglądać młodziej-mieć energię do działania-dobre samopoczucie-zachować mocne kości-żyć radośniej-zwiększyć odporność organizmu-złagodzić już istniejące choroby lub .Dlatego chciałam abyście napisały jak w waszym przypadku zmiana złych nawyków na zdrowy tryb życia wpłynęła na ogólne samopoczucie i zdrowie w moim przypadku zmiany te były bardzo duże: wcześniej byłam ciągle śpiąca, bez energii do zycia, miałam problemy z zaparciami, bez powodu bolał mnie brzuch, do tego miałam trądzik i ..

"ang> zdrowy tryb zycia (Wiadomość utworzona zbyt dawno temu.

zdrowe jedzenie.. Angielski.. Definicja z ang. Healthy lifestyle, z niem.. Polski.. Potrzebuje też ruchu, ale i odpoczynku.Jedną z najważniejszych zasad zdrowego trybu życia jest odpowiednie odżywianie.. unikać stresu.. Wystarczy znać umiar we wszystkim co jemy i pijemy, a także nie ćwiczyć do granic .Dec 22, 2020Jun 14, 2022Najlepiej pokazać takiej osobie jakie są plusy zdrowego trybu życia.. Biologia prowadzący dzienny tryb życia volume_up diurnal {przym.}. more_vert prowadzić zdrowy tryb życia to lead a healthy lifestyle Przykłady użycia Polish English Przykłady kontekstowe "prowadzić zdrowy tryb życia" w angielskoTłumaczenia dla hasła " prowadzić zdrowy tryb życia " w polsko » angielski słowniku (Przełącz na angielsko » polski ) Pokaż podsumowanie wszystkich trafnych wyników prowadzić I. czasownik przechodni II.. Przykładowe zdaniaMusimy starać się prowadzić zdrowy styl życia, porzucać złe nawyki, w tym palenie.. Pokaż pozostałe przykłady zdań Podobne kolokacje: Healthy Eating • healthy food • healthy diet • .. (Aby prowadzić zdrowy tryb życia, pamiętaj żeby: avoid stress /reduce stress - unikać stresu/redukować stres.. Przeciągnij je do jego tłumaczenia..

czasownik zwrotny tryb rzeczownik zdrowy I. przymiotnik i przysłówek II.

2007-02-05 17:31:52 UTC..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt